Usługi informatyczno - internetowe
Polska wersja  English Version
Aplikacje - bazy danych - strony internetowe
 
 Aplikacje - bazy danych - strony internetowe 
 
Certified Internet Webmaster Site Development Associate
 

Programy na zamówienie

Wykonujemy różnego typu programy na indywidualne zamówienie. Przeważnie są to aplikacje katalogujące zasoby firmy, rejestrujące przepływ zasobów magazynowych, kadrowo - księgowe, analizujące rentowność, obsługi zleceń oraz klientów, CRM itp. Na rynku istnieje wiele uniwersalnych programów tego typu, lecz bardzo ciężko jest znaleźć taki, który idealnie pasowałby do specyfiki danego przedsiębiorstwa. Współpracując z nami można dostować wszelkie detale takiego programu. Zarówno pod względem funkcjonalności jak i bazy sprzętowej przedsiębiorstwa.

Strony internetowe

Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem i administrowaniem stron oraz serwisów internetowych. Doradzamy jaki typ promocji i reklamy internetowej najbardziej odpowiada działalności klienta. Wykonujemy serwisy z wykorzystaniem najnowszych technologii webmasterskich i multimedialnych. W swojej pracy nie stosujemy szablonów, każda strona jest oryginalna.
Strony wykonane przez nas, zawierają specjalny panel, za pomocą którego klient sam zarządza treścią na swojej stronie. Kilka wykonanych przez nas stron:

Vader dystrybucja
Vader dystrybucja
Spółdzielnia mieszkaniowa Premil
Spółdzielnia mieszkaniowa "Premil"
Zespół Formis
Zespół Formis
KDK Aranżacje wnętrz
KDK Aranżacje wnętrz

Posiadamy certyfikat Certified Internet Webmaster

Ceny stron internetowych
PakietCenaOpis
Wizytówka400.00 PLN + 23% VAT Oferta jest dla firm lub instytucji, które chcą jedynie zaprezentować swoją działalność w internecie. Strona zawiera prostą, schludną, dopasowaną do działalności klienta grafikę, oraz kilka działów, np: o nas, usługi/produkty, galeria, cennik, kontakt.
Serwis750.00 PLN + 23% VAT Strona dla bardziej wymagających klientów. Zawiera bardziej rozbudowaną grafikę oraz elementy interaktywne: np mały sklep internetowy, księgę gości lub komentarze pod wiadomościami
Portal1200.00 PLN + 23% VAT Strona z rozbudowanym menu, zawierająca kategorie wiadomości, rozbudowaną grafikę, banery reklamowe oraz multimedia. Wielkością i funkcjonalnością można porównać do serwisów internetowych gazet lokalnych.

- jeżeli nie macie Państwo szczegółowej koncepcji na stronę internetową to bezpłatnie doradzimy co będzie dla Państwa najlepsze.
- ceny nie uwzględniają ewentualnego zakupu domeny i hostingu.
- jeżeli mają Państwo problem z zakwalifikowaniem strony do jednego z pakietów - napiszcie czego potrzebujecie a my przygotujemy niezobowiązującą wycenę. Możliwe są ceny pomiędzy pakietami.

Pomoc zdalna

Jeżeli mają Państwo problem z obsługą komputera i przydałaby się fachowa pomoc - wystarczy zadzwonić, wysłać maila lub wiadomość na skype lub gg. Nasz operator połączy się z Państwem i rozwiąże problem. Niebawem więcej o usłudze.

Inne usługi

Nasza oferta obejmuje również:
- instalacje systemów operacyjnych i programów narzędziowych
- diagnostykę sprzętu komputerowego i oprogramowania
- projekty graficzne oraz przygotowanie do druku
- skanowanie i obróbkę tekstu i grafiki
- kursy oraz szkolenia z szeroko pojętego tematu informatyki
- wprowadzanie danych do sklepów internetowych
- tworzenie oraz prowadzenie profili na facebook-u

Każdą ofertę oraz jej cenę rozpatrujemy indywidualnie i wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

©VESTERSOFT 2004-2019